arabamız yolda kaldı ama   Leave a comment

Ben Kaya karımın adı da Mine… Ben 33 yaşındayım karım ise 25 yaşında… Sarışın, yeşil gözlü ve 172 boyunda 89 61 92 ölçülerinde bekarlığında bir süre mankenlik yapmıştı. Tahmin edeceğiniz gibi afet mi afet bir hatundur. Ben ilk kez yazıyorum. Bu olayda başımızdan 2 sene evvel geçti. Başımızdan öylesine bir olay geçti ki seks haytımızın tamamen değişmesine ve hatta hayata bakış açımıza bile etki etmişti. Buraya yazmak için çok düşündük. Karımla birlikte yayınlamaya karar verdik. Ben kaleme aldım karımda bu sitede yayınladı. Böylece ortak bir fikiri de paylaşarak yapmış olduk…
Kendi arabamızla seyahat ederken otoyolun ortasında beklenmedik bir arızayla yolda kalmıştık… hemde gecenin bir yarısı… ben ümitsiz bir şekilde motora bakarken tamirinin mümkün olamayacağını bilmeme rağmen uğraşıp duruyordum. Karımda arabanın yanında bana bakıyordu. Durmadan ne yapacaz diye tekrarlıyor bende üzerin çok ince hava sıcak ama içeride dur gelen giden de yok ama bu kıyafetle ortalıkta durma diye ikazda bulunuyordum. Aslıunda neredeyse yarım saattir burada bekliyor olmamıza rağmen geçen araba sayısı bir elin parmaklarını geçmezdi ve hiç biride durmamıştı zaten.
derken yolun ucundan bir ışık belirdi. Yaklaştıkça gelenin bir otobüs olduğunu anlamıştım. Hemen elimdeki fenerle işaret etmeye başladım. Arabayı kilitleyip otobüse biner en yakın yerleşim yerine kadar gider sonra bir tamirciyle gelip araayı alırım diye karıma söyleyince umarım bunlar durur diyerek ikimiz birden otobüse işaret etmeye başladık.
otobüs fenerin ışığını farker etmez bize kendi ışığıyla işaret yaparak yanımıza glir gelmez durdu.. Durumumuzu izah ederek eşyalarımızı bagaja koyduk. Bu otobüs bir turisdt kafilesine aitti ve bizim durumuzu görüp durduklarını aslında yoldan yolcu almadıklarını bize anlatarak hareket ettiler.
otobüsün yarısı boştu. Arkalara doğru ilerlerken otobüsteki yolcuların hepsinin yabancı turist olduğunu görmüştük. Karım önümde ilerlerken bütün turistlerin gözlerinin karımın üzerinde olduğunu görmemek imkansızdı. Zira karımda tam bakılacak halde mini bir etek ve streç bir bulüzle tam bir afet gibi görünüyordu. Turistlerin yarısı amerikalı zenci tursitti. Diğer yarısıda muhtemel yine amerikalı yada yine deniz aşırı ülkelerden gelen turistlerdi.
kimseyi rahatız etmemek düşüncesiyle en arkaya oturduk. Karım ben biraz uzanmak istiyorum en z dört saat yolumuz var demişti zaten kaptan deyip çantasını yastık yaparak öylece uzandı. Zaten otobüste karanlıktı. Bende daha rahat etsin diye iki öndeki çapraz ikili koltuğa geçerek uzandım. Olduğum pozisyondan karımın bacaklarını görebiliyordum. Başı koltuğun arkasına geliyordu. Derken içim biraz geçmiş olacak ki ototbüsün biraz sert freni karşısında uyandım ama bir aksilik yoktu otobüs yine normal olarak yoluna devam ediyordu. Ama uykum bölündüğü için tekrar uyumaya çalışıyor ama bir türlü uyuyamıyor ama yinede gözlerimi iyice açmayıp temelli uykumun bölünmemesi için gayrret sarfediyordum.
derken koridorda ufak bir ışık huzmesinin gezindiğini ördüm. Bu ışık lazer dedikleri ışık türünden bir şeydi. Baştan önemsemedim ama bu ışık sonra karım ayaklarına gelince durdu. Yavaş yavaş bacaklarına doğru ilerledi. Uyurken eteği sıyrılmış olan baldırlarına kadar uzandı. Şuan tam kilodunun üzerinde geziniyordu. Baştan müdahale etmek istedim ama sonra bir yanlışlıktır deyip duraksadım ama sonra biri koridorda ayaklandı bende hemen gözlerimi kapatarak uyuyor numarasaı yapmaya başladım. Zenci yanıma kadar gelerek beni kontrol ettikten sonra geri çekildi. Ama yerine değil karımın ayak ucuna oturdu. Derken biri daha yanına geldi.
sonra benim yan tarafıma, önüme ve arkamdaki koltuğa da birer zenci geldi. İşin rengi değişmeye başladığını anlamıştım. Birden doğrulmaya çalıştığım anda arkamdan bir el omzumdan sert bir şekilde bastırarak boğazıma bir bıçak dayadı ve şşşştt diyerek beni engelledi. Sonra yan tarafta oturan zenci yanıma oturdu. Adam hayvan gibi bir şeydi. Ceketini aralayarak parlayan bıçağını gösterince yerimde kalakaldım.
karımın yanına giden zenciler bacaklarını okşamaya başlayınca karım uyandı ama aynı tehditler karımada yapılınca oda olduğu yerde hareketsiz kalmıştı. Hemen biri baş ucuna oturarak karımı dizine yatırdı. Diğeri zaten sıyrılmış olan eteğinin altında kilodunu bir seferde dizlerine kadar çekip sıyırıverdi sonra bıçağıyla zaten incecik olan bir kenarında kesip eline alarak bana doğru attı. Dizine yattığı zenci de üzerindeki bulüzün dekoltesine bıçağını sokarak keserek iki yana salıverince sadece sütyeniyle kalmıştı ki ona da bir bıçak darbesi vurarak ay ışığıyla birlikte dans ederek salınan birer füzeyi andıran karımın göğüsleri ortaya çıkmıştı. Otobüsün ortasını ön taraftan ayıran bir perdenin varlığını o anda farkına varmıştım. Çünkü ortalarda oturan iki zenci bu perdeyi çekerek bizim olduğumuz tarafı tamamen ön taraftan ayırarak karımın yanına geldiler.
arka koltugun onündeki koltuklar özel dizaynlı olmalıydıki tam olarak yatırılarak birleştirilerek ortadaki boşluğada alttan çıkan başta bir ek aparatla kapatılınca neredeyse sekiz kişilik bir konforlu bir yatak oluvermişti. Koltuklar kırmızı kadife kaplama olduğundan birleşince hakkaten tam bir yatak olmuştu. Yanımdaki zenci hariç arka bölümdekilerin hepsi yatağın üzerine karımın yanına uzanmadan önce çırılçıplak soyunurken gördüklerim karım için biri bile fazla diye düşünmeden edemedim ama yapacakta bir şey yoktu. Sanki herşey düşünülmüş böyle bir afet düşürmeyi bekler bir ortam önceden hazırlandığı oldukça belliydi. Hemen çok loş yanar döner bir ışık karımın vucudunun üzerinde dolaşırken üzerinde dolaşan simsiyah eller karımı yağlıyor yağladıkça bu ışık altında iyice parlıyordu. Kısa bir süre sonra her yeri yağlanmış pırıl pırıl omuştu bile…
artık hazırlık bitmiş karımın üzerinde tehdit eden bıçaklar kenara kaldırılmıştı. Ama benim üzerimdeki tehdit devam ediyordu. Derken zenci karımın bacak arasını yalamaya başlarken bir diğeri göğüslerini emmeye başalmıştı. Ama karımın ellerinden hala tutuyorlar kaçmaya çalışmasın diye yatağ öylece bastırıyorlardı. Karım belli bir süre sonra artık kendini tutamayarak gözlerimin içine son bir kez daha bakarak inlemeye başladı. İşte o anda onlarda ellerini bırakarak karımı yatakta serbest bıraktılar. Karım bacak arasını emen zencinin omuzlarına bacaklarını atarak kendine bastırmaya başlamıştı bile… bu zenciyi iyice azdırmıştı. Birden doğrularak dizleinin üzerinde yatakta doğruldu ve hemen ardında tekrar karımın üzerine yukarıya kayarak uzanarak dudaklarına kadar geldi ve karımla öpüşmeye başladı. Karımda ona karşılık veriyor onunla öpüşüyordu. Karım birden irkilince artık amına girmeye başladığını anlamıştım. Karımda başını geriye atarak derin bir ıııııııhhhhh sesiyle irkilerek zenciyi içine almıştı.
yanımdaki zenci kolumdan tutarak diğer eliylede bıçağı enseme dayayarak beni byatağın yanına yere oturtarak izlemem için kafamıda karıma doğru çevirmişti. Karımın bembeyaz bacaklarının arasına bir çıkıp bir kaybolan simsiyah yarakla aramızda sadece 1 metre mesafe vardı. Zencinin ki o kadar büyük ve kalındıki karımın dirseğiyle eli arası kadar uzun ve ayak bileği kadar da kalındı. Zenci o kadar yavaş girip çıkıyordu ki bir porna seyretsem bu kadar güzel olurdu diye düşündüm birden içimden… sonra arkamdaki zencinin eli benim sikimişn üzerine gelince irkildim. Zira benimkide dimdik olmuştu. Karımın sikilişinden zevk almıştım ve bunun farkınada varmışlardı. Adam durmadan karımın amına girip çıkıkarken yavaş yavaşta hızlanmaya başlamıştı.
derken arkamdaki zenci beni ayağa kaldırarak diğer arkadaşlarına işaret ederek üzerimde ne var ne yoksa soyunmamı sağlayarak karımın yanına yan vaziyette yatmamı sağladılar. Artık karımla her zamanki gibi aynı yatakta çırılçıplak yatıyorduk ama tek fark karımı zenci sikiyordu. Karım kafasını bana doğru çevirdiğinde beni daha yeni fark etmiş olacak ki haliyle çok şaşaırdı. Bana özür dilerim derken bir yandan da ııııhhh ııııhhh ııııhhhh diyor almakta zorlandığı zenci yarağında çok zevk aldığı da belli oluyordu. Bir den arkamdan bir el ensemden tutarak karımın göğüs ucuna kadar kafamı dayayarak emmemi istedi bende emmeye başlarken bir yandan karıma bakıyordum. Karım bana bakarak gülümsedikten sonra o ana kadar kastığı vücudunu bırakarak artık işin içinde benimde olduğumu gördüğü için tamamen zevk almaya odaklanmış bir şekilde sevişmeye başlamıştı artık… bu benimde çok hoşuma gitmişti. Artık karımın göğüslerini öylesine emiyordum ki karımda başımı göğsüne bastırarak em kocacığım em oooohhh ne güzel oooohhhh demeye başlamıştı.
derken içindeki zenci karımın amından çıkınca bitti diye düşünmeme fırsat vermeden daha iri yaraklı başka bir zenci karımın bacaklarının arasında yerini almış kocaman sikini sıvazlayarak dizlerinin üzerinde ileryerek yerini almıştı bile… zenci sonra bileğimi tutarak kendi sikini tutmamı sağladı. Zencinin siki karımın amının tam önündeydi ve bana diğer eliyle karımın amını işaret ederek içine sokmamı işaret etti. Bir an duraksayınca enseme dayanan bıçağın soğuk temasıyla elimde kavrayamadığım zenci yarağını karımın amına sokmaya başladım. O anda karım yattığı yerden doğrulup ne yaptığımı görünce bir an bana bakarak şaşkın şaşkın ne yapıyorsun der gibiydi. Bu arada benimde vücudumu yağlamaya başladıklarını fark edince bana “nasılmış sok kocacığım onuda sen kendi elinle sok hadi nasılsa senin de sonun aynı olacak galiba “ derken bende zencinin sikini karımın amına kendi elimle sokuverdim.
karım artık iyice havaya girmiş “oooohhh kocacığım karını kendi elinle siktirmek nasıl güzelmi ooooohhh” derken bende bu kadar zevk alacağımı kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi deyiverdim. Bunu söylememle birlikte zenciyi boynundan tuttuğu gibi üzerine yatırdı. Zencide ne varsa karıma birden kökleyince karım aaaaaaaaaaahhhhhh diye bir çığllıkla sarsılması bir oldu. Karımla vucutlarımız biririne değiyor ama karım zenciye sikiliyordu.
derken arkama birinin uzandığını fark ettim. Sadece uzansa iyi götüme dayanan bir yarakta vardı. Deliğimi zorlamaya başlamıştı. Her yerimin yağlı olması işini kolaylaştıracağı kesindi ama girmek isteyen yarakta benim bileklerim kadar kalındı. Ben kendimi kasmaya çalışınca bu sefer ensemde olan bıçak boğazıma dayandı. O ana kadar kasılan tüm vücudum çözüleverdi korkudan. Çözülmemin sonucunda götümün içinde ilerleyen yarağı hissedebiliyordum. Yavaş yavaş ilerledi ilerledi… artık karnımı zorlayan zencinin yarağı gidip gelmeye başlamıştı. O anda karımıda bana doğru yan çevirerek arkadan amına tekrar giren zenci karımı tekrar sikmeye devam ediyor bende götümdeki yaraktan zevk almaya başlıyordum. Karımla yatakta bu şekilde yatmayı çok severdik yine aynı şekilde yatıyorduk ama bu sefer iki fark vardı. Onun amında benimde götümde zenci yarağı gidip geliyordu. Karım bana nasıl zevklimiymiş sikilmek kocacım derken bende sorma harikaymış deyince karım da sen iste bende seni sikerim bundan sonra diye cevap verdi.
arkamdaki zenci beni sikmekten yorulmuş olacak ki içimden çıktı. Sonra beni tutup kaldırınca ben bitti diye düşünürken bu sefer beni yatakta domalmış vaziyete getirdiler. Sonra karımın yanıma dizlerinin üzerinde doğrulmasını sağlayıp karımın amından çıkan zencinin sikini eline verip benim götüme kendi eliyle sokması işaret ettiler. Karımda bana bakarak sen amıma zenci yarağını sokarsan bende senin götüne sokarım kocacım diyerek zaten açılmış olan deliğime daha kalın olan yarağı dayayınca zencide birden yüklenerek beni domalmış vaziyette sikmeye başladı. Ama karım zencinin sikini bırakmıyor giriş çıkışı eliyle hissetmek için avucunun içinden kayarak götüme girişini hem görüyor hem hissediyordu. Kocacım harika sikiliyorsun ooohhh ne güzel senin sikildiği görmek diyor diğer eliylede zencinin poposundan bastırarak daha fazla girmesi için onu tahrik ediyordu.
bu durumdan sıkılan başka bir zenci hemen karımı yanımda domaltarak arkasına geçtiği gibi amına girip aynı pozisyonda sikmeye başladı. Öylesine sert vuruyordu ki karımın göğüsleri ne tarafa sarvuralacağını şaşırmış bir şekilde sallanıyor karımda her vuruşta ııııhhh ıııııhhh ıııhhhh diye inliyor kafasını sağa sola savuruyordu. İkiside zevkin doruğuna aynı anda gelmiş olacaklar ki son darbeleri vurarak karımın amına patlarken karımda dizlerinin üzerinde doğrularak arkasındaki erkeğinin boynuna uzanarak öpüşmeye başlamıştı. Zenci hem karımla öpüşüyor hemde son sarsılmalarla vururken karımın dizleri yataktan her defasında yükseliyordu. Arkamdaki zencide sanki kıskanmış gibi beni dizlerimin üzerinde içimden çıkmadan doğrultarak bir eliyle karnımdan kendine çekiyor diğer eliylede kafamı kendine çevirerek dudaklarımı emiyor ve tüm sıvısını içime akıtıyordu. O anda bende zevke gelmiş zenciye karşılık vermeye başlamış onunla öpüşüyordum. Biz bu pozisyondayken karımın işi bitmiş beni seyrediyor “kocacım sen benden de ateşliymişsin kadın olsan kim bilir ne olurmuşsun” diyerek gülmeye başlamıştı. Derken benimde işim bitmiş götümdeki yarak çıkmıştı.
o ana kadar hiç olayın içine girmemiş olan iki zenci yatağın ucunda arkasına yaslanmış yaraklarını sıvazlıyorlardı. Bu sefer karım emekleyerek birinin yanına kadar gitti sonra dizlerinin üzerinde kucağına oturacak şekilde yaklaştı ve eliyle zencinin sikini amına yerleştirirken bana başıyla yanında ki zencinin sikini işaret etti. Ben emri anlamıştım. Hemen bende aynı şekilde karımın kucağına oturduğu zencinin yanındakinin kucağına aynı metodla yaklaşarak bir elimle sikini götüme yaklaştırarak karımla aynı anda oturmaya başladık. Karımı siken zenci gözlerinin önündeki göğüslere yumulmuş karımda ahenkli bir şeklide oturup kalkmaya başlamıştı. Bu zenciler birbirlerinde ne görürlerse onu yapıyorlar herhalde beni siken zencide benim göğüslerimi emmeye başlayınca bu durum götümdeki yaraktan çok zevk vermeye başlamıştı.
karımın ağzına bir zenci yarağını yaklaştırınca karımda hiç tereddütsüz hemen ağzına alarak emmeye başlamıştı. Tabi çok geçmeden benimde burnumun ucunda bir zenci belirince bende onunkini emmeye başladım. Götümde bir yarak beni sikiyor göğüs uçlarım mosmor olacak şekilde emiliyor ve ağzımda o güne kadar filmlerde bile görmediğim bir yarağa sakso çektiriliyordum. Götümdeki yarak içime patlayınca yatağa sırtüstü bırakıverdiler. Aynı anda karımda yanıma düşüverdi sırtüstü vaziyette… burun burna yatakta yanyana yatarken ben birden karımın üzerine çıkıp bacaklarının arasında yerimi alıp iyice açılmış amına giriverdim ama o kadar açılmıştıki taşaklarım bile amına giriyordu. Taşaklarımın hepsinin girmesi için bende bacaklarını omzuma alarak yüklenirken bende bacaklarımı iki yana açarak dahada kuvvetli girmeye başlamıştım. Birden arkamda bir zenci yerini almış alışmış olan götüme yarağını sokuverdi. Ben karımı sikerken zencide beni aynı anda götümden sikiyordu. Karım bu durumdan fena halde tahrik olmuş ooohhh kocacım aynı anda hem sikmek hem sikilmek ne güzel sen benden şanslısın oooooohhh derken arkamdaki zencide durmada hızlanıyor her defsında daha kuvvetli bastırıyor taşaklarımın tamamımın karımın amına girmesini sağlıyordu. Karımda kulağıma benden mi arkandakinden mi daha çok zevk alıyorsun deyince bir an siktiğim için mi sikildiğim içinmi daha çok zevk aldığımı düşündüm. Ama kesinlikle sikilmek daha çok hoşuma gidiyordu. Hemen dizlerimin ve ellerimin üzerinde doğrularak karımın içinden çıktım ve arkamdaki zenciye götümü teslim ettim. Arkamdaki zenci iki defa karımın amına bir defada benim götüme boşaldığı için gelmek bilmiyor ama sikinin sertliğindede bir zayıflama olmuyordu. Bu şekilde en az yarım saat sikildim. Karımda sırtüstü yattığı yerden kalkmadan diğerlerini sırasıyla amına alıyordu. Biri işini bitiriyor diğeri gelip karımı sikiyor bir diğeri kaldırması için ya ağzına veriyor yada eline veriyordu. Ama zrkamdaki zenci hiç değişmemişti. Ayrılacağada benzamaiyordu. Neden sonra karımı sikmekten skılan zencinin biri arkamdaki çekerek çıkardı ve kendi önüne domaltarak sikmeye başladı. Sonra diğeri ve diğerleri sırayla…
otobüse bindiğimizden beri 5 saat geçmişti ve en az 4 saattirde zencilerin altındaydık yada kucağında…. Birden hepsi yataktan indiler ve bize elbiselerimizi attılar. Zorla giyindik. Beş dakika kadar sonra moteli olan bir benziniğe yanaştılar. Karımla ikimizinde kollarında birer zenci gecenin son zamanlarında motelin açık çay bahçesine oturttuktan hemen sonra oradan otobüslerine binerek karanlıkta kayboldular….
Bu itirafımıza vereceğiniz tepkilere göre sonrasında yaşadıklarımızı yazmaya karar vereceğiz… bakalım nasıl tepkiler vereceksiniz…

Posted 26 Mart 2011 by haberturkx in Hikayeler

Tagged with , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: